יועצי משכנתאות בשרון. תמונה ממאגר Shutterstock
יועצי משכנתאות בשרון. תמונה ממאגר Shutterstock

יועצי משכנתאות מומלצים בשרון משתפים בנסיונם בתחום

יועצי משכנתאות מחזיקים בידע נרחב ומעמיק באפשרויות המשכנתא השונות שהבנקים מספקים. הם יודעים לבנות עבורכם את תמהיל המשכנתא הנכון והמתאים לאורך חייכם הפיננסי, חוסכים עבורכם התעסקות בבדיקות וחישובי מימון מסובכים, ואף משיגים עבורכם את הריביות הנמוכות ביותר להלוואה. הכירו את יועצי המשכנתאות הפרטיים המובילים בשרון

פורסם בתאריך: 5.3.19 08:46

דן שובל ייעוץ משכנתאות

תפקידו של יועץ משכנתאות הוא להתאים עבור לקוחותיו את תכנית המשכנתא הטובה ביותר עבורם בהתאם ליכולתם הנוכחית והעתידית ולהשיג את התנאים הטובים ביותר עבור הלקוח.

יועץ משכנתאות מקצועי ואיכותי, בקיא בסוגי המשכנתאות, בהלוואות אותן מספקים הבנקים השונים, בריביות המשתנות, ובמקרים רבים, בשל היכרותו ועבודתו השוטפת עם הבנקים, יוכל להשיג עבורכם תנאים טובים יותר להלוואה.

דן שובל, יועץ משכנתאות, מנהל משרד עצמאי משפחתי לייעוץ משכנתאות מזה כחמש שנים. יחד עם אשתו דנה- עובדת בנק לשער, ונטלי, עובדת המנהלת את תיקי הלקוחות ויועצת משכנתאות מנוסה, הם מספקים שירותי ייעוץ ללקוחות רבים בעסקאות מגוונות מאזור השרון והמרכז.

טרם לכן, עסק דן בייעוץ לכלכלת המשפחה ומתוך הניסיון הרבה שצבר בתחום יודע לשלב את הייעוץ ללקיחת המשכנתא הנכונה, בהתאם למצבם הפיננסי של לקוחותיו.

"אני מספק ייעוץ אישי, אך לא לבד, אלא כצוות עם כוח ויכולות". אומר דן. "מדובר בעסק משפחתי ואשתי לוקחת חלק חשוב בליווי הלקוחות ועבודה שוטפת מול הבנקים. נטלי נותנת מענה מהיר לכל עניין עבור הלקוחות שלנו. אני מבצע תכנון וייעוץ אישי לכל לקוח מנקודת המבט של כלכלת המשפחה והבטחת עתיד טוב יותר עבורו".

"צוות המשרד מקצועי ומספק פתרונות מקיפים כל אחד מהזווית שלו, ובכך אנו מספקים חבילה מלאה ושלמה של שירותים ללקוחותינו, מבלי לוותר על המרכיב האישי והמשפחתי. אנו מקפידים על רמת השירות הגבוהה ביותר שיש והבנקים מכירים אותי כמי שמלווה לקוחות טובים".

מדוע חשוב להיוועץ ביועץ משכנתאות מומחה?

"ראשית, הייעוץ נדרש כיוון שמשכנתא היא אחת ההוצאות הגדולות שאדם יבצע במשך חייו ולאורך עשרות שנים. זה עשוי להיות בור ללא תחתית במידה ולא נערכים לכך נכון ומתאימים את גובה המשכנתא ואת סוגי המסלולים השונים ליכולותיו הכלכליות של הלקוח.

לכן גם בחירת המשכנתא היא מורכבת מאוד: קיימות אפשריות רבות בין המסלולים והבנקים השונים, קושי שעומד בפני עצמו, כשלכל החלטה שלכם עשויה להיות השפעה רבה על ההתנהלות הכלכלית שלכם בעשורים הקרובים. הקושי מתעצם לאור חוסר הוודאות שאתם חווים בכלל ברכישת דירה, בכך טמון חשש להפסד כספי משמעותי.

חשוב להבין שכל הנחה וחיסכון שתצליחו להשיג בעת החתימה על המשכנתא יצרו עבורכם ביטחון כלכלי לאורך שנים".

אילו נתונים אתה בוחן כאשר אתה מתאים את המשכנתא הנכונה ללקוח?

"אני יושב עם הלקוח ובודק יחד איתו את הנתונים הכלכליים שלו ואת מטרותיו לשנים הבאות. לפעמים, המשכנתא שהוא מעוניין לקחת ואפילו הדירה שהוא רוצה לקנות, לא באמת מתאימות ליכולותיו ותוך כדי הפגישה הוא מבין שהוא עשוי להיכנס למצב שיסכן את עתידו הכלכלי או שלמרות החשש, מגלים שיכול לאפשר לעצמו בביטחון יותר משחשב. נכנסים לייעוץ גם שיקולי כדאיות ונוחות – אדם שלוקח משכנתא צריך עדיין לחיות, לצאת לחופשות, לטייל, לקנות לעצמו דברים, וחשוב להשאיר כספים גם לכל מטרה אחרת. קיימות אפשרויות רבות בין המסלולים והבנקים השונים וזהו דבר מבלבל בפני עצמו, הבלבול הזה שווה לבנקים המון כסף כמובן. ולכל החלטה של הלקוח תהיה השפעה רבה על ההתנהלות הכלכלית שלו בעשורים הבאים".

מה כולל תהליך הייעוץ שלכם?

"התהליך כולל את הבנת צרכיו של הלקוח לפני הכל. תכנון נכון, בניית תמהיל אופטימלי וחסכוני, קביעת יעדי ריבית, בחירת בנקים וסניפים, ומשא ומתן מקצועי ונחוש מול הבנקים.

עד כמה הלקוח יכול לחסוך באמצעות הלווי והייעוץ שלכם?

"במשא ומתן ובתהליך נכון מול הבנקים, ניתן לחסוך אף בין עשרות למאות אלפי שקלים, תלוי כמובן בגובה ההלוואה והחזר החודשי הרצוי. לדוגמא, במשכנתא של מיליון ש״ח ניתן לחסוך גם 200,000 ₪ לכל תקופת ההלוואה. רמת הריביות נקבעת באופן אינדיבידואלי עבור כל לקוח על פי מספר פרמטרים, בין היתר: אחוז המימון, הכנסות, דירוג לקוח, תמהיל כולל ותקופת המשכנתא.

היתרונות בייעוץ מקצועי הם שאנו יודעים כמה אתם יכולים לקבל ומה מגיע לכם. אנו מבצעים משא ומתן באופן מקצועי בשיטה שהוכיחה את עצמה, הבנקים מכירים אותנו ויודעים שאנו בקיאים בשוק ולא ניתן לתת לנו מידע שגוי לגבי מחיר הכסף שאותו אתם עתידים לשלם".

משרד דן שובל ייעוץ משכנתאות

מעבר לאתר

עמוד פייסבוק

טלפון: 072-3380827

דן שובל. צילום: קרן דניאלי קסנר

דן שובל. צילום: קרן דניאלי קסנר


יניב יעקב – ייעוץ וליווי משכנתאות וניהול כלכלת המשפחה

יניב יעקב משמש כיועץ משכנתאות וכלכלת המשפחה מזה כ- 5 שנים. טרם לכן, עבד בתחום הקמעונאות כמנהל אזור של יחידות רווח והפסד. הוא עבר קורסים מקצועיים והשתלמויות מקיפות בתחום הפיננסי ועזר עד כה להמון משפחות להגיע ליעד הכלכלי שהציבו לעצמם. יניב יעקב חבר ב"התאחדות יועצי המשכנתאות בישראל" מדור המייסדים, מורשה לעבוד מול כל הבנקים וחבר של כבוד ב"שולחנות העגולים" שעורכים הבנקים למשכנתאות מעת לעת.

כיצד הגעת לתחום הייעוץ הפיננסי?

"בעקבות מקרה אישי החלטתי לעשות שינוי בחיים. עשיתי הסבה לתחום של כלכלת משפחה ויעוץ משכנתאות. היום אני מבין שלא סתם הגעתי לתחום אלא שזה היעוד שלי בחיים, לעזור למשפחות בכל ההתנהלות הכלכלית בכלל ולחסוך להם המון כסף בתהליך המשכנתא בפרט ולשם אני תמיד מכוון".

על תפקידו של יועץ משכנתאות, יניב אומר: "מדובר למעשה בניתוח פיננסי מעמיק, לצד תכנון נכון ומדויק של מימון העסקה בליווי מלא וצמוד עד השגת היעד. בתפקידי אני מבצע ניתוח פיננסי ללקוח ולעסקה, ומספק ללקוח מידע מקדים ע"מ שיוכל לדעת מראש האם יש לו את היכולת לבצע את העסקה ללא סיכונים מיותרים, במינימום עלויות ובצורה נכונה. בכל התהליך אני חוסך ללקוח זמן ,בירוקרטיה והמון כסף מול הבנקים  .בעסקת נדל"ן, כשמדובר בהלוואה של סכום כסף גדול, הכרחי שילווה אתכם איש מקצוע בתחום ע"מ שלא תעשו שגיאות שיכולות לעלות לכן הרבה כסף בעתיד. בדיוק כפי שלא תחתמו על חוזה של עסקת נדל"ן מבלי לשכור את שירותיו של  עו"ד המתמחה בתחום שידאג לאינטרס שלכם".

כיצד הייעוץ נעשה בפועל?

"ראשית, מבחינת בירוקרטיה, תפקידי הוא לחסוך ללקוח את כל הטיפול והריצות בין הבנקים להגשת הבקשות וניהול המו"מ. לאחר מכן נבנה תמהיל משכנתא: תמהיל חסכוני ומותאם אישית לצרכיו וליכולותיו של הלקוח. אני מבצע ניהול מו"מ בין הבנקים, לאחר בניית התמהיל הנכון, ומקפיד לנהל מו"מ עיקש בין הבנקים ע"מ להשיג את הריביות הטובות ביותר בכדי למקסם את הרווחיות של התמהיל הנבחר. אני חוסך ללקוחותיי את מקסימום העלויות, הזמן והכסף בכל תהליך הליווי לקבלת המשכנתא".

אילו שירותים נוספים אתה מספק עבור לקוחותיך?

"אני מקפיד ללוות את לקוחותיי גם במעמד החתימות בבנק, ולאחר שלב החתימות גם בביצוע הביטחונות ועד שהכסף עובר בפועל מהבנק למוכרים. הליווי שלי צמוד, בזמינות מלאה ללקוחות ומתחיל עוד משלב החלום והתכנון לרכישת הדירה ועד לשלב האחרון של קבלת כספי המשכנתא בפועל "

כיצד יועץ משכנתאות מנוסה יכול להשיג תנאים טובים יותר למשכנתא?

"כיועץ מקצועי ומנוסה, אדע לבצע ניתוח פיננסי ולבנות תמהיל נכון. תמהיל אשר נבנה נכון באופן אופטימלי הוא מאוד חסכוני ללקוח ויכול להגיע לחיסכון של מאות אלפי שקלים עוד לפני המו"מ על הרביות.

"אני מכיר וחי ביום יום את הגופים איתם אני מנהל את המו"מ ויודע כיצד למצות את המו"מ ולקבל את הרביות והתנאים הטובים ביותר. יועץ מנוסה מכיר את כל מסלולי המשכנתא השונים ובקיא בהבדלים ביניהם. כמו כן, יודע להתאים את המשכנתא לשינויים שונים במשק הישראלי ,זאת על ידי למידת וניתוח המצב במשק כל הזמן. כיועץ גם בתחום כלכלת המשפחה אני מאמין שחשוב מאוד לתכנן את המשכנתא. כך, שתהיה עמידה איתנה בהחזרי המשכנתא גם בטווח הרחוק.

"לכן, הייעוץ נעשה תוך ניתוח פיננסי מעמיק ובהתאמה אישית לתקציב המשפחתי  שלכם. חשוב לי מאוד לטפל באופן אישי וצמוד בכל לקוח תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות ושירות בשקיפות מלאה, ולדאוג לכם למשכנתא הכלכלית והרווחית ביותר עבורכם. בזכות הניסיון העשיר שלי בתחום כלכלת המשפחה, אני מייעץ ומלווה בהצלחה משפחות רבות להשגת איזון ורווחה כלכלית".

משרד יניב יעקב- ייעוץ משכנתאות וכלכלת משפחה

מעבר לאתר

עמוד פייסבוק

טלפון: 050-7836020

יניב יעקב. צילום: רמי סיני

יניב יעקב. צילום: רמי סיני


מריאלה אוחיון, יועצת משכנתאות

משכנתא הינה העסקה הגדולה והחשובה בחיינו, למרות זאת, רובם מייחסים לעסקה זו כמו רכישת מוצרים בסופר ומתחייבים להתחייבות כה גדולה מבלי לבחון סיכונים וייתכנות כלכלית לפני כן.

ברגע האמת, בבואנו להפוך את החלום למציאות בה אנו רוכשים דירה נגלה שיועץ המשכנתאות פרטי יהיה אחד מאנשי המקצוע החשובים איתם נצא למסע חשוב זה. תפקידו העיקרי של יועץ משכנתאות הפרטי הוא לבחון את היכולות  הכלכלית של חיי המשפחה ולבנות תקציב כולל תכנית משכנתא שבו שיחסוך הרבה מאוד כסף ללקוחות וכמובן, זמן. על יועץ משכנתאות פרטי לגלות הבנה, ידע וניסיון בתהליכים כלכליים ובנקאים בצורה טובה וזאת בכדי להשיג ללקוחותיו את המשכנתא הטובה והמותאמת אישית ללקוח.

"כפי שעורך דין מייצג לקוחות בבית משפט, רואה חשבון מייצג לקוחות מול שלטונות המס, כך תפקידו של יועץ משכנתאות פרטי הוא לייצג את הלקוח מול הבנקים בבואו לקחת משכנתא", אומרת מריאלה אוחיון, יועצת משכנתאות פרטית.

"ליועץ משכנתאות פרטי מקצועי יש את היכולת, המשאבים והזמן להעניק ללקוחות שירות אישי המותאם באופן מקסימלי לצרכים המשתנים שלהם. כיועצת משכנתאות פרטית מנוסה אני רואה את התמונה הכוללת תוך מתן יחס אישי המאפשר לי להשיג עבור הלקוח משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורו".

מריאלה אוחיון, יועצת משכנתאות. צילום: לילי צישנבסקי

מריאלה אוחיון, יועצת משכנתאות. צילום: לילי צישנבסקי

מריאלה אוחיון הינה יועצת משכנתאות פרטית כבר חמש שנים. היא כלכלנית בעלת ניסיון של למעלה מ 20 שנים במחלקת ביקורת בחברה גדולה. מריאלה אוחיון למדה ייעוץ משכנתאות והינה חברה (מדור המייסדים) בהתאחדות יועצי משכנתאות בישראל . לתחום ייעוץ המשכנתאות הגיעה בעקבות רכישת נכס בעת היותה בחופשת לידה "כשילדתי את ביתי הקטנה רצינו לעבור לבית גדול יותר. מכיוון שלא היה לנו את הידע החשוב במשכנתא, הזמן והכוחות להתחיל לשוטט בסניפי הבנקים, פנינו ליועצת משכנתאות פרטית. בתהליך איתה הבנתי מה החשיבות של יועץ משכנתאות פרטי  והחלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות כדי להעניק לעוד משפחות את הרוגע וההבנה לאורך כל התהליך המורכב זה".

מריאלה למדה ייעוץ משכנתאות ויצאה לדרך חדשה. "התמחיתי כיועצת משכנתאות פרטית, רקמתי קשרים מול גורמים שונים שקשורים למהלך התהליך- עו"ד, קבלנים, אדריכלים, סוכני ביטוח, יועצי נדל"ן והכי חשוב- אמון מול מערכת הבנקאית כדי לתת ללקוחותיי פתרונות כוללים במהלך כל העסקה. כיום יש לי את היכולת והמשאבים לנהל משא ומתן מול הבנקים השונים על מנת להביא לתנאי משכנתא הטובים ביותר עבור הלקוח".

"משכנתא היא דבר שחשוב לבנות ולתכנן. החזון שלי-  לתכנן את המשכנתא (התקציב) עוד בטרם חתמתם על חוזה או בחרתם דירה. אני תמיד ממליצה ללקוחות קודם כל לבנות תקציב ורק לאחר מכן לצאת לבחירת נכס- כך יימנעו מאכזבות או הפרת חוזה בשל אי עמידה בדרישות תנאי קבלת המשכנתא".

מריאלה אוחיון מתמחה בכל הקשור בזוגות צעירים, בנייה פרטית, משפרי דיור, מחיר למשתכן, איחוד הלוואות. הניסיון העשיר, הידע הנרחב , היכולות והקשרים יהיו אלה שיאפשרו למריאלה אוחיון להשיג עבורכם בתהליך אישי וליווי מקצועי את המשכנתא בתנאים טובים המותאמים אישית, כך שתוכלו לעבור את התהליך ברוגע ובדרך הברורה ביותר ע"י ליווי אישי לאורך כל הדרך.

מריאלה אוחיון, יועצת משכנתאות

טלפון: 0549785353

מעבר לדף הפייסבוק

דוא"ל: [email protected]

 

מריאלה אוחיון, יועצת משכנתאות. צילום: לילי צישנבסקי

מריאלה אוחיון, יועצת משכנתאות. צילום: לילי צישנבסקי

 

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר