צוות תיכון ראשונים ותלמידים שהשתתפו בוועדת הפרס. קרדיט דוברות עיריית הרצליה
צוות תיכון ראשונים ותלמידים מבית הספר צילום דוברות עיריית הרצליה

כבוד: פרס חינוך ארצי לתיכון הראשונים מהרצליה

זהו הפרס היוקרתי ביותר שמעניק מידי שנה משרד החינוך לעשרה בתי ספר על יסודיים מצטיינים

פורסם בתאריך: 30.4.19 19:58

תיכון הראשונים מהרצליה זכה בפרס החינוך הארצי היוקרתי של משרד החינוך לשנת הלימודים תשע"ט. הפרס יוענק בחודש יוני בטקס רשמי במעמד שר החינוך ובכירי משרד החינוך. זהו הפרס היוקרתי ביותר בתחום החינוך שמעניק משרד החינוך מדי שנה לעשרה בתי ספר על יסודיים מצטיינים. קבלת הפרס היא הוקרה להנהלת בית הספר ולצוות החינוכי על פועלם החינוכי וגאווה למערכת החינוך העירונית אשר מקדמת את עקרונות היזמות, החדשנות והערכיות במסגרת תוכנית EACH במוסדות החינוך של העיר. כמו כן, חטיבת הביניים יד גיורא זכתה בהוקרה מחוזית על טיפוח מצוינות אישית ופיתוח יוזמות חינוכיות ייחודיות.
פרס החינוך נקבע על פי 14 קריטריונים ובהם למידה משמעותית, קידום תהליכי הוראה למידה והערכה, פיתוח תכניות לימודים בסביבות למידה מגוונות, שיתוף הורים ועוד. בחירת עשרת המוסדות המצטיינים הארציים הינה תהליך מורכב המתחיל בבחירת מצטיינים מחוזיים על ידי ועדות מחוזיות ומתקדם לבחירת המצטיינים הארציים. הוועדה סיירה בבית הספר ותלמידים הציגו בפני חבריה פרויקטים שונים (התלמידים וצוות בית הספר בתמונה).

משה פדלון

משה פדלוןראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך ואמר: "אני שמח על כך שההשקעה בחינוך וערכים בהרצליה נושאת פרי. נמשיך להעמיד את החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי בעיר הרצליה בראש סדר הקדימויות העירוני ונמשיך לייצר עבור ילדי העיר את הסביבות החינוכיות הטובות ביותר שיש ואשר יאפשרו להם הזדמנויות מרביות להצלחה ולהישגים".

איה פרישקולניק. צילום עיריית הרצליה

מ"מ וסגנית ראש העיר הממונה על תיק החינוך והנשים בעיר, איה פרישקולניק, אמרה: "יוזמות חינוכיות ייחודיות, טיפוח פדגוגיה חדשנית, חינוך לערכים ומצוינות אישית – הם אלה אשר הובילו לבחירת התיכון לאחר תהליך בחינה ממושך שביצעה הוועדה. קידום מערכת חינוך חדשנית ויוזמת בעיר עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. אני גאה לראות כי המדיניות אותה מובילה העירייה בתחום החינוך זוכה להוקרה ומודה לצוות החינוכי של בית הספר על הישגו היוצא דופן".

מנהלת תיכון הראשונים סיגל דוד

מנהלת תיכון הראשונים סיגל דוד

סיגל דוד, מנהלת בית הספר, אמרה: "צוות בית הספר קיבל בהתרגשות רבה את הבשורה על הזכייה בפרס חינוך ארצי. זו הוקרה של משרד החינוך לצוות מרגש ומקצוען, הפועל מתוך תחושת שליחות ואהבה לתלמידים. זה המקום להודות לשותפים נוספים שמאפשרים לנו, בחומר וברוח, להצטיין, לראש העיר משה פדלון, המשקיע משאבים רבים שמאפשרים לנו לממש את החלומות שלנו, לראשי אגף החינוך ולמפקחת בית הספר".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר