ערב ההצדעה למורים המצטיינים בהרצליה. צילום עיריית הרצליה
ערב ההצדעה למורים המצטיינים בהרצליה. צילום עיריית הרצליה

הרשימה המלאה: 50 אנשי החינוך המצטיינים של הרצליה

עיריית הרצליה ערכה אירוע הצדעה לאנשי החינוך המצטיינים מגני הילדים, בתי הספר, החטיבות והתיכונים בעיר. האם אתם מזהים את המורה שלכם ברשימה?

פורסם בתאריך: 5.6.19 17:55

עיריית הרצליה קיימה ביום ראשון השבוע, בפארק הרצליה, ערב הצדעה ל-50 מורים מצטיינים בעיר, מבתי הספר והגנים, מהחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, על תרומתם ופעילותם לקידום החינוך בעיר.

הטקס התקיים במעמד ראש העירייה משה פדלון, סגניתו וממלאת מקומו והממונה על תיקי החינוך והנשים איה פרישקולניק, מנהלת מחוז תל אביב ממשרד החינוך חיה שיטאי, מנכ"ל העירייה יהודה בן-עזרא ויו"ר ועד ההורים העירוני זיו עומר. במהלך הטקס הוענקו ל-50 המורים תעודות הצטיינות.

"העיר הרצליה מצדיעה לאנשי החינוך המצוינים שלנו. בלעדיכם, עוסקים ועוסקות בעשיה החינוכית והפדגוגית, לא היינו מגיעים להישגים ומערכת החינוך היוזמת והחדשנית. אני רוצה להודות לכל העוסקים בתחום החינוך על תרומתם ומבטיחה להמשיך להעניק לכם גיבוי מלא בעשייתכן המבורכת", אמרה פרישקולניק.

רשימת 50 אנשי החינוך המצטיינים בהרצליה:

בתי ספר יסודיים: גילה מזרחי (הנדיב), מור תירוש (ברנדיס), שלומית רופמן (נוף ים), נחמה מרלה (אילנות), יהודית אורון (אלון), רומיה גבריאל (בן צבי), רונית פרץ (ברנר), חני פלדהיים (בר אילן), אלה כצמן (גורדון), ליהי וונטיק (נבון), ענת פרץ (ויצמן), יהודית ישעיה (יוחנני), איילת קמחי (לב טוב), שי ושדי (רמב"ם), אילנית חסון (שז"ר).

בתי ספר על יסודיים: ליאת תבור (חטיבת הנגיד) דלית זילברשטיין (חטיבת סמדר), שושי שדה (תיכון אחי"ה), שירלי פורמן גבריאל (מפתן), רעות ברתנא (תיכון הנדסאים), מיכל ברט (תיכון דור), ליאור ברקאי מאירי (תיכון היובל), רותי מילשטיין (חטיבת יד גיורא), כרמלה וינטראוב (תיכון ראשונים), שרון רחמים (חטיבת זאב), מלכה ניז'ני (חטיבת בן גוריון), יעל גלברד (תיכון חדש), יעל וסרמן (חטיבת רעות).

גני ילדים: יעל גרמה (גן מוריה), גילה חנופה (גן הרדוף), איריס מייסטר (גן חופית), מיכל ראובן (גן אילת), איילה נחום (גן אלמוג), שלי וקסלר (גן ארז), סנדרה ברקוביץ (גן גליל), שרון שוורץ (גן דפנה)

תרבות, נוער וספורט: אלינור טרבלוס (רכזת קהילה נוף ים והרצליה פיתוח), דורין קלמן (רכזת קהילה יוחנני הירוקה), טלי מנצורה (רכזת קהילה נחלת עדה גן רש"ל), סוזי לוי (רכזת קהילה נווה עמל), מיכל בן סימון (מתנדבת בקהילת ירוק בעיר), אפרת צרפתי (רכזת קהילה הרצליה ב'), רינת נהון (רכזת קהילה נווה ישראל), חבצלת פנחס (יוזמת ומפתחת תחום הקהילה בהרצליה, מנהלת מתנ"ס נווה עמל), אורלי פרום כרמי (יוזמת ומפתחת קהילה הנדיב, ויצמן וגליל ים, מנהלת מתנ"ס יבור), טל תבואה (רכזת קהילה הרצליה).

חינוך מיוחד: דפנה ארנהיים (בית הספר אופק לחינוך מיוחד) קטיה באומס-סוקולוב (בית הספר נתיב לחינוך מיוחד), חני חיימוביץ (גן רימון לחינוך מיוחד), עינת אהרונוביץ' (גן טופז לחינוך מיוחד).

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר