גלית סגל, מנהלת בית ספר בר אילן

בהצלחה: גלית סגל מונתה למנהלת בית ספר בר אילן

סגל סיימה תפקיד של סגנית מנהלת בתיכון דתי והיא בעלת ניסיון של שלוש שנים במערכת החינוך העל יסודי ו-13 שנים בחינוך היסודי

פורסם בתאריך: 30.8.21 08:13

מנהלת חדשה לבית הספר הממלכתי דתי בראילן: גלית סגל, נשואה ואם ל-5 ילדים, בעלת תוארB.A בהצטיינות בייעוץ חינוכי ותנ"ך, ותוארM.A בהצטיינות במנהל מערכות חינוך, מונתה לתפקיד. סגל סיימה תפקיד של סגנית מנהל בתיכון דתי ומביאה איתה ניסיון עשיר של 3 שנים במערכת החינוך העל יסודי ו-13 שנים בחינוך היסודי, בהן מילאה שורה ארוכה של תפקידים: מחנכת, רכזת שכבה, רכזת שפה, רכזת פדגוגית, רכזת התאמות, רכזת בגרויות, רכזת הערכה ומדידה וסגנית.

בתפקידיה חוללה שינויים ומהלכים משמעותיים, והובילה את צוות המורים בתהליך של קהילה מקצועית לומדת להשבחת הפדגוגיה, מתוך למידת עמיתים ומתן דגש לפיתוח מיומנויות הנדרשות מלומד במאה ה-21. סגל מדגישה את החשיבות של אקלים בית ספרי תומך וחיובי להעצמת התלמיד: "אווירה תומכת, בונה ומכילה הם אלה שיאפשרו להוציא מן הכוח אל הפועל את הכוחות הטמונים בכל ילד. אני מודה לפיקוח ולרשות המקומית על הבעת האמון ובטוחה שיחד נצליח להצעיד את ילדי ביה"ס בדרך תורה ואהבת הארץ ללמידה משמעותית ולצמיחה בכל תחומי הדעת, קודש וחול כאחד".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך את גלית סגל, ואמר: "אני מאחל לגלית ולצוות ההוראה המסור של בית הספר הצלחה גדולה. אני סמוך ובטוח שגלית היא הבחירה הראויה ביותר, וכי היא תמשיך להוביל את בית-ספר ממ"ד בר אילן להישגים גבוהים ומרשימים".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, הממונה על החינוך, איה פרישקולניק, בירכה ואמרה: "מערכת החינוך שלנו זכתה באשת חינוך מוכשרת ומקצועית אשר פועלת מתוך שליחות. אני סמוכה ובטוחה כי תנהיג את בית הספר לעבר שיאים חדשים כשטובת התלמידות והתלמידים בראש מעיניה".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר