מזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד בביקורה בהרצליה
מזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד בביקורה בהרצליה

מזכ"לית הסתדרות המורים ביקרה בהרצליה: "אפעל לקידום שכר המורים ומעמדם"

יפה בן-דויד ערכה סיור בבתי הספר לב טוב, אופק וחט"ב יד גיורא בעיר. "לגיבוי שמקבלים בתי הספר מהעירייה יש ערך רב"

פורסם בתאריך: 20.2.18 16:00

מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן-דויד, הגיעה ביום שני לסיור בבתי ספר בעיר הרצליה כחלק מסיורים שהיא עורכת בכל הארץ. בן-דויד נפגשה עם אנשי החינוך ושמעה מהם על האתגרים איתם הם מתמודדים.

הסיור, שנערך ביחד עם יו״ר סניף הרצליה בהסתדרות המורים לאה סאני, יו"ר האגף לפיתוח מקצועי בהסתדרות המורים שרה ישראלי והיועצת המקצועית רינה אסא, החל בבית הספר היסודי "לב טוב" שבו לומדים כ-880 תלמידות ותלמידים. מנהלת בית הספר, אביטל מרגלית, סיפרה על השיפוץ הנרחב בבית הספר, במסגרתו הוקמו חללי עבודה משותפים ופינות עבודה שקטות לתלמידים. עוד סיפרה מנהלת בית הספר על שיתוף הפעולה ההדוק של בית הספר עם הקהילה והעירייה.

בן-דויד קיימה פגישה עם צוות המורות בבית הספר, התרשמה מעבודתן ושמעה מהן על האתגרים איתם הן מתמודדות. בבית הספר נקלטו לאחרונה 17 מורות חדשות.

הסיור נמשך בבית הספר "אופק" ללקויות תקשורת בו לומדים 75 תלמידים ותלמידות, וצוות ההוראה בו מונה 105 מורות. המורות הציפו את הצרכים המיוחדים של צוות ההוראה בבית הספר. בן-דויד התרשמה מהעבודה הייחודית של המורות בבית הספר, חיזקה אותן במלאכת הקודש אותן הן עושות והודיעה כי תקיים עמן פגישות נוספות.

מפגש נוסף שנערך במסגרת הסיור היה בחטיבת הביניים "יד גיורא", שם נפגשו בן-דויד והצוות המקצועי של הסתדרות המורים עם צוות ההוראה. לבסוף, נערכה פגישה של מנהלות בתי הספר בעיר במרכז פסגה ולאחר מכן מפגש עם ועדי המורים אליו הגיעו למעלה מחמישים מורות ומורים.

 

יפה בן-דויד, מזכ"לית הסתדרות המורים מסרה: "מהיום שנבחרתי, שמתי לי למטרה להיות בשטח, לראות את עובדי ההוראה, לשמוע ולראות בעצמי את הצרכים של השטח, את האתגרים איתם הם מתמודדים ולנסות לתת את הפתרונות הטובים ביותר. פגשתי בהרצליה בתי ספר שמקבלים חיזוק וגיבוי מהרשות המקומית ויש לשיתוף הפעולה הזה ערך רב.
לקראת הסכם שכר 2019, אני אמשיך לערוך מפגשי שולחנות עגולים עם כל עובדי ההוראה בכל הסקטורים כדי לתת הזדמנות להציף את הבעיות. אנחנו נמשיך לפעול במלוא המרץ לטובת קידום מעמד המורים, קידום שכרם ותנאי עבודתם".

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר