עורכי-דין-פלילי-מומלצים-בהרצליה
עורכי-דין-פלילי-מומלצים-בהרצליה

עורכי דין פלילי מומלצים בהרצליה

עריכת דין בתחום הפלילי, הוא אחד מהתחומים המבוקשים ביותר בין עורכי הדין. עורכי הדין הפליליים הופכים מעבר למקצועיים בתחומם גם לכאלה שמשמשים כאוזן קשבת ללקוחות שלהם, כך שהאינטליגנציה הרגשית חשובה כאן מאוד, לצד המומחיות המשפטית. התחום המרתק הוביל אותנו לצאת ולהכיר עורכי דין מובילים בתחום הפלילי מהרצליה

4.10.18 07:51

זלצברג פולק עורכי דין

משרד עו"ד זלצברג פולק הוקם בשנת 2014 על ידי עורכי הדין אלון זלצברג ונתאי פולק. המשרד מתמחה בדין הפלילי ומייצג עצורים, חשודים ונאשמים בכל מגוון העבירות הפליליות בחקירות במשטרה ובבתי המשפט. המשרד מייצג גם חיילים בבית הדין הצבאי.
עו"ד זלצברג – בוגר תואר ראשון במשפטים, עבד בעברו בשלל תפקידים מוערכים במשטרה במשך 17 שנים, החל מתפקידי שטח וכלה בתפקידים פיקודיים בהם בלש, חוקר וקצין חקירות.

זלצברג פולק, צילום זלצברג פולק

לאחר לימודי המשפטים התמחה עו״ד זלצברג בפרקליטות מחוז ת"א בתחום הפלילי, עסק בתפקיד עו"ד ועוזר משפטי במחלק החקירות והמודיעין במשטרה ובהמשך כיהן בתפקיד פרקליט בפרקליטות מחוז ת"א בתחום הפלילי.
עו"ד פולק – בוגר תואר ראשון במשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה, התמחה בפרקליטות מחוז ת"א בתחום הפלילי, עבד במשרד עו"ד מוביל בתחום ולאחר מכן כפרקליט בפרקליטות ת״א ובמשרד המשפטים.
בשנים האחרונות החליטו השניים לחבור יחד ופתחו משרד המוביל את התחום הפלילי באיזור השרון והמרכז.
המשרד מייצג במסירות רבה נאשמים בפלילים, עצורים בדיוני מעצר וחשודים במהלך חקירות במשטרה במגוון העבירות הפליליות השונות ובין היתר בעבירות צווארון לבן, עבירות מיסים, עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, עבירות המתה ועוד. בנוסף מייצג המשרד נוער וקטינים בבתי המשפט לנוער.
הידיעה כיצד חושב ״הצד השני״ וההכרה של מתודולוגית העבודה במשטרה ובפרקליטות, בשילוב עם הידע והניסיון הרב שצברו השניים במשרד המשפטים ובייצוג חשודים ונאשמים מהווה יתרון מובהק ללקוחות המשרד על פני משרדים אחרים בתחום הפלילי.
כל זה בא לידי ביטוי בסופו של דבר בהישגים עבור הלקוחות. לדוגמא, במקרה אחד הצליחו עורכי הדין זלצברג ופולק לעזור לצעירה שהואשמה בגרם מוות ברשלנות עד לכדי מחיקת כתב האישום שהוגש נגדה! גם בנושא מצלמות המהירות, שנמצא בכותרות בימים אלה, מככבים עורכי הדין עם שלל הישגים בבתי המשפט. אחד המקרים המפורסמים בהם טיפלו לאחרונה עורכי הדין היה נושא ההטרדות המיניות של בחורה שהסכימה לשמש אם פונדקאית של זוג ולבסוף הוטרדה על ידי הגבר.
עורכי הדין זלצברג ופולק מעניקים לקוראים טיפ נהדר: "בכל מקרה בו אתה נקרא לתחנת המשטרה, מכל סיבה שהיא, לעצור הכל ולבקש לדבר עם עו"ד באופן מיידי! המשטרה מחוייבת לעצור ולאפשר לכם וזהו השלב הקריטי להמשך הטיפול בתיק על ידי גורמי האכיפה".

כתובת: בן גוריון 22, בניין שער העיר, הרצליה

טלפונים:
050-5858357
050-6217214
קישור לאתר


עו"ד אביעד לנצ'נר

"במציאות, כל תיק פלילי מורכב מאלפי פרטים קטנים ואין הוכחה אחת חד משמעית לאשמה או לחפות"

בניגוד לסדרות הטלוויזיה, במציאות ייצוג בתיק פלילי מורכב בהרבה. על המורכבות והאתגרים בייצוג תיק פלילי וכיצד ניתן לצלוח אותם ע"י ליווי מקצועי ומנוסה, מסביר עו"ד אביעד לנצ'נר

כמה קל זה נראה על המסך בסדרות הטלוויזיה המשפטיות. סד ראיות שמוכיחות את אשמתו של הנאשם הפוטוגני קורסות נוכח סנגור מוכשר שעושה בדיקה די פשוטה, בינונית ומתבקשת ומגלה כי הנאשם לא היה בזירת הפשע כלל. הצדק ניצח והדרמה – במיטבה.

המציאות -כרגיל- מורכבת בהרבה.

"המציאות הישראלית שונה לחלוטין מהדרמה האמריקאית. תיק פלילי לא קורס בקלות שכזו ובטענות פשוטות וברורות כל כך. כי האמת היא שמשטרת ישראל יודעת טוב מאוד איך לסגור את התיק מכל כיוון כשהיא רוצה בכך. האתגר הוא לקחת תיק שבמבט ראשון נראה חזק מבחינת הראיות שבו נגד הנאשם ולאט לאט, להוכיח איך כל ראייה שם היא שגויה או מלמדת על חפות. נדרש כאן הרבה ניסיון משפטי, חתרנות יצירתית ובעיקר, הבנה מעמיקה בבני אדם".

הצרה בייצוג של עבריינים היא שהם בדרך כלל נראים עבריינים ומתנהגים כמו עבריינים גם בבית המשפט. העניין הוא שזה ממש לא אומר שהם ביצעו את העבירה בגינה הוגש כתב האישום הנוכחי. פעמים רבות בית המשפט מתרשם מהאדם שעומד מולו ולא מצליח לנתק בין הפרסונה כמו שנראית לראיות האובייקטיביות האמתיות שיש בתיק. יצירת הניתוק הזה בעיני השופט הוא אתגר לא פשוט בכלל". כך אומר עו"ד אביעד לנ'צנר.

עורך דין אביעד לנצ'נר, מומחה בתחום הפלילי, צבר שנות ניסיון רבות ומומחיות בהגנה על נאשמים במשפטים פליליים. הוא סיים תואר במשפטים בהצטיינות, עשת האת ההתמחות במשרד מוביל בתחום בתחום הצווארון הלבן ובהמשך עבד כעו"ד במשרד אחר, ידוע ומוכר גם כן, בתחום הפשיעה החמורה. שם רכש רב ומקצועיות בכלל התחומים הפליליים. בהמשך פתח עו"ד לנצ'נר משרד משלו, העוסק בפליליים בלבד, "תני לי להיות הכי טוב בתחום אותו אני הכי אוהב לעשות. לא רוצה להיות 'כלבויניק' שנשאר בינוני בכל התחומים."

מהם האתגרים בייצוג אנשים נורמטיביים?

"נשמע הזוי, אבל אנשים נורמאטיביים חשופים הרבה יותר לפגיעות של המשטרה וההליך הפלילי, דווקא בגלל שהם באמת אנשים טובים שומרי חוק שמאמינים במערכת. הדבר הכי חשוב בתיקים האלה הוא להציל את הלקוח הנורמאטיבי מעצמו, שלא יענה שטויות לחוקרים ולא יתפתה לדבר ולהפליל את עצמו באיזה תרגיל חקירה. היחיד שהוא יכול וצריך לסמוך עליו זה על עורך הדין שלו שייתן לו את הייעוץ הנכון לו אישית. בהמשךך המטרה כמובן היא להבליט את הנורמאטיביות של הנאשם בעיני בית המשפט".

מה לדעתך התכונה החשובה ביותר אצל סנגור?

"סנגור טוב חייב להיות לוחמני. זה משהו שאני לוקח איתי עוד מהתקופה שלי ביחידת החבלה של הצנחנים. לזהות את המטרה, לחתור לכיוונה ולרצות לנצח. באומץ, נחישות ויצירתיות."

עו"ד אביעד לנצ'נר הוא סניגור פלילי מומחה ובעל ניסיון רב. לפני כחצי שנה הוא הקים משרד עצמאי, כשלפני כן עבד אצל מיטב השחקנים הגדולים בתחום הצווארון לבן והפשיעה החמורה. עם השנים עברו תחת ידו של עורך דין לנצ'נר תיקים רבים של שוחד, רצח, אלימות במשפחה, סמים ועבירות רכוש.

טלפון: 050-6388480
קישור לאתר

עורך דין אביעד לנצ'נר. צילום: חיה גולד

עורך דין אביעד לנצ'נר. צילום: חיה גולד


ג'קי הנרי סגרון עו"ד פלילי

בחודש אוגוסט השנה, גזר בית המשפט בתאילנד עונש של 25 שנות מאסר על שני עבריינים ישראלים שהורשעו ברצח העבריין מאור מלול בדקירות באי קוסמוי בינואר האחרון. העונש שנגזר על השניים נחשב מופחת, שכן הם היו יכולים לעמוד בפני עונש מוות בגין רצח בכוונה תחילה. את קו ההגנה המתוחכם והבלתי אפשרי וכן את ההתנהלות הבלתי מתפשרת מול הרשויות בתאילנד, ניהל ביד רמה עורך דין ג'קי סגרון ובניגוד לכל התחזיות הגיע לתוצאה שהצילה בסופו של דבר את שני העצורים הישראלים מעונש המוות עליו התעקשו שלטונות תאילנד.

שנה קודם לכן, בפרשת 565, בתיק הסוכן הסמוי של יאחב"ל, שופט בית משפט השלום בראשון לציון, אייל כהן, בניגוד לעמדת יחידת להב 433, הורה לשחרר ממעצרם את סבי מישייב (31), יגאל (חן) חסן (41) ויוסף מחפודה (28). אותם ייצג גם כן עו"ד סגרון. ושנה קודם לכן הצליח עורך דין פלילי סגרון, לסיים תיק רצח מתוקשר במסגרת פרשייה 512 בעונש מופחת של 3 וחצי שנות מאסר על אף כי שהנאשם התוודה בתחנת המשטרה מול מדובב על היותו מעורב ברצח. לדבריו של עורך דין פלילי ג'קי סגרון: "הקו המנחה סנגור בתיק פלילי הוא, כי הנתבעים חפים מפשע אלא אם כן התובעים הצליחו להוכיח אשמה מעבר לספק סביר. כל מקרה פלילי הוא ייחודי, ועורך הדין הפלילי הטוב ביותר ישקול את כל הגורמים המעורבים על מנת לפתח תיאורית מקרה וסוגים שונים של הגנות פליליות בסבירות הגבוהה ביותר להצליח".

עבירה פלילית מוגדרת כמעשה או מחדל המפירים את חוק העונשין התשל"ז – 1977. החוק הישראלי מגדיר מספר רב של עבירות ומחדלים בדרגות חומרה שונות. בצידה של כל עבירה פלילית מצוין העונש המרבי הצפוי, כאשר בגין עבירות קלות העונש הוא חודש עד חצי שנת מאסר בפועל. אולם לעיתים, עבירות קלות עשויות להסתיים בתלונה במשטרה בלבד, ללא הגשת כתב אישום. יחד עם זאת, אין להקל ראש וחשוב לברר באם נותר רישום פלילי במשטרה , דבר אשר עלול להשפיע באופן שלילי על העתיד.

עו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי רכש לעצמו מוניטין עשיר של ייצוג של מי שהוגדרו על-ידי המשטרה כצמרת הפשיעה בישראל ואף כאלו שהוגדרו ומוגדרים כיום על-ידי המשטרה כמשפחות/ארגוני פשיעה, כל זאת כמובן לצד התמחות נוספת בייצוג אזרחים נורמטיביים נעדרי עבר פלילי אשר הסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק. "צוות המשרד ואנוכי פועלים מול רשויות התביעה והפרקליטות למחיקת התיק ולסיום התיקים ללא הרשעה" אומר עו"ד סגרון. "העבודה מתחלקת לשני תחומים עיקריים אותם אנו מכסים, בין היתר: פגיעה חמורה – עבירות המתה ושוד בחומרה גבוהה, ובשנים האחרונות אנו עוסקים יותר ויותר באנשים נורמטיביים שמעדו פעם אחת והסתבכו".

כגון?

"כגון עבירות של פגע וברח, עבירות של גניבה ממעביד, עבירות אלימות שהסתיימו ללא הרשעה, עבירות תקיפה בנסיבות מחמירות שהסתיימו ללא הרשעה, כאשר התיק הפלילי נגד הנאשם נסגר, ותפקידנו להבטיח שלא יישאר לו כתם פלילי. חשוב להבין כי כתם פלילי עושה המון נזק. במיוחד כיום כשהביקוש לעבודה עולה והצורך להתקדם בעבודה למשרות בכירות, מקומות עבודה לא ששים לקבל עובדים או לקדם עובדים בעלי עבר פלילי. כל העניין של הרשעה פלילית במקומות עבודה מקבל ממדים דרמטיים. כך, עבור כל אחד שהסתבך עם החוק, האפשרויות התעסוקתיות שלו קטנות דרמטית וישנה חשיבות לאפשר לקבל הזדמנות שניה ולמחוק עבורו את התיק".

האם עובד חייב להציג בפני המעסיק את עברו הפלילי?

"אין חובה חוקית לחשוף בפני מעסיק את הרישום הפלילי (מלבד מעסיקים מאוד ספציפיים כדוגמת משטרת ישראל, שב"כ, מוסד ותעשיות ביטחוניות סודיות). למעלה מכך – החוק אוסר על מעסיקים לבקש מעובדיהם אישורים הנוגעים לרישומים הפליליים שלהם זאת אפילו אם אין להם רישום כלל".

מהן ההתמחויות העיקריות שלך?

"אחת ההתמחויות העיקריות שלי היא מעצרים. אני מתמחה בשחרור ממעצר. כמובן, יש לי ניסיון עשיר מזה 18 שנה בתיקי ענק מאוד מתוקשרים. חלק מהחלטות שקיבלתי, כגון בשחרור תיקי סמים מאוד מורכבים ותיקי רצח מסובכים, משמשים בהמשך כתקדימים לסנגורים האחרים. אני מתמחה גם בליטיגציה – ייצוג בבית משפט עליון והמחוזי, וכן בהגשת חנינות לנשיא המדינה.
ניתן גם לומר שמבחינה סטטיסטית בתיקים רבים שבחרתי לנהל עד תום הסתיים ההליך המשפטי בזיכוי מאשמה פלילית ובשחרור מידי של העצור מהמעצר, כל זאת חרף אחוזי ההרשעה הגבוהים במדינת ישראל, אני לא מייצג את הסטטיסטיקות אני מייצג את הלקוחות".

ממתי מתחיל שלב הייצוג בתיק?

"הייצוג הוא לכל אורך ההליך הפלילי – משלב החשדות וייעוץ והכנה לחקירה במשטרה, דרך ליווי החקירה במשטרה, המעצר, דרך שלבי המשפט הפלילי, תסקירים, שיקום, ערעורים פליליים ואף ליווי אסירים והגשת חנינות לאסירים ולבעלי רישום פלילי".

כיצד ניתן לעכב עונש שנגזר ע"י בית המשפט?

"כעיקרון, כאשר בית משפט דן את הנאשם לעונש, ובפרט לעונש של מאסר לריצוי בפועל, הנאשם אמור להתחיל בביצוע העונש מיד בסיום הקראת גזר הדין. עם זאת, קיימת האפשרות לבקש עיכוב ביצוע גזר הדין בשל נסיבות שונות. לרוב, המושג של עיכוב ביצוע העונש רלוונטי כאשר על הנאשם, אשר לא היה עצור במהלך שמיעת התיק, נגזר עונש של מאסר בפועל או עבודות שירות, ואותו הנאשם מתכוון להגיש ערעור על הכרעת הדין ו/או על גזר הדין שניתנו בעניינו. כאשר בית משפט דן בבקשת עיכוב ביצעו העונש הוא מתחשב בנסיבות שונות, כגון: סיכויי הערעור להצליח, משך תקופת המאסר שהוטלה על נאשם (ככל שתקופת המאסר קצרה יותר, כך יש יותר נטייה לעכב את ביצוע העונש) ועוד".

משרד עורכי דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ושות' הוקם בשנת 2000, והחל את פעילותו בתחום המשפט הפלילי, דיני הצבא, ותעבורה. המשרד פועל תוך התמקצעות מתמדת בשימוש הנרחב במידע אלקטרוני מכוון, ספרות משפטית ענפה ותוכנות משפטיות. בתחום הפלילי, מספק המשרד ייעוץ והכוונה טרום- חקירתיים, ייצוג בשחרור ממעצרים, סגירת תיקים פליליים, אי-הרשעה, ניהול הוכחות, וועדות אסירים, בקשות חנינה ומחיקת רישום פלילי. המשרד פועל תוך שימת דגש על השקעה מקסימלית בניתוח התיק ובחינת כל האפשרויות המשפטיות העומדות לזכות הלקוח, וכן ליווי מקצועי ואינטימי של הלקוחות כבר מהמפגש הראשוני ועד לסיום התיק ו/או עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

09-8339007
052-289-2777
כתובת: רחוב רמז 13 (בית רמז – קומה 7) נתניה

קישור לאתר

עורך דין ג'קי סגרוןכתבה שיווקית


 

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר