הלבנת שיניים בתל אביב: הכירו את גט סמייל. צילום: MarcinK3333, Shutterstock
הלבנת שיניים בתל אביב: הכירו את גט סמייל. צילום: MarcinK3333, Shutterstock

הלבנת שיניים בתל אביב: הכירו את החיוך החדש שלכם

יש מקומות שאנחנו קצת נרתעים מלהגיע אליהם, כמו למשל מרפאת השיניים. טיפולי שיניים שעברנו בעבר לעיתים משאירים בנו זיכרונות כואבים ולא נעימים. עבור רבים, הלבנת שיניים עלולה להצטייר גם היא כחוויה שלילית עקב הרגישות במהלך הטיפול ולאחריו. כעת, בעזרת טכנולוגיה חדשה חוקי המשחק משתנים לגמרי. הכירו את המרפאות שיעלו חיוך לבן ושמח על פניכם

פורסם בתאריך: 17.5.20 18:02

דנטל הרמוניה

אם אתם חשים לא בנוח עם השיניים שלכם, או מוצאים את עצמכם מחייכים במהלך שיחה עם אנשים כשהיד שלכם על הפה, כנראה שהייתם בוחרים לשנות משהו בצורה או בגוון של השיניים. ואם בחרתם ללכת להליך שיהפוך את החיוך שלכם ליפה יותר, אז הלבנת שיניים היא הפתרון עבורכם.

"אפשר לעבור הליך של הלבנת שיניים על כיסא הרופא עם מנורה מיוחדת שמקרינה חומר בריכוז מיוחד, או עם סד שלוקחים הביתה ומניחים על השיניים באופן עצמאי", מסביר ד"ר רפאל אברג'יל, הבעלים של דנטל הרמוניה, מכון לבריאות השן והגוף שמבצע גם הלבנת שיניים בתל אביב.

"יש מקרים שאפשר לבצע את שתי הפעולות. האור שיוצא מהמנורה מבצע פעולה כימית שמלבינה את השיניים. בדרך כלל אפשר לסיים את ההליך בטיפול אחד במרפאה, ואז להשלים אותו במהלך שבוע רציף עם הסד על השיניים בבית, גם בזמן השינה".

או סד או אור שמבצע פעולה כימית. דנטל הרמוניה, צילום: עצמי

או סד או אור שמבצע פעולה כימית. דנטל הרמוניה, צילום: עצמי

הלבנת שיניים מתאימה לכולם?

"יש מקרים שבהם לא נבצע הלבנת שיניים, כמו למשל אם החומר על גבי השן לא חזק מספיק או אם התנהלת לא נכון מבחינה תזונתית לאורך שנים, מה שפגע לבסוף בשיניים. דבר נוסף הוא שילדים לא עוברים הלבנת שיניים, רק מבוגרים.

"מגיעים לביקורת ראשונה כדי להעריך את הגוון של השן היום ומה אפשר להשיג בהלבנה, וביקורת נוספת נעשית רק במידה ומדובר באדם שמעשן או אחד שמתנהל עם תזונה מסוימת".

ד"ר אברג'יל, מומחה לרפואת שיניים, הוא יליד צרפת שניהל בעשרות השנים האחרונות קליניקה פרטית בסמוך לפריז ותמיד חלם לעלות לישראל ולפתוח כאן מרפאה משלו. "ב-2016 קניתי את הנדל"ן כאן בפלורנטין והשכרתי אותו בגלל שהמצב הכלכלי שלי לא אפשר לי אז לפתוח קליניקה", מסביר ד"ר אברג'יל. "אחרי המתנה של שנתיים, ובתום 45 שנות לימודים ועבודה לא רציתי להמשיך לעבוד כמו פעם, והחלטתי לפתוח מקום שמציע בעיקר דיאגנוזה".

ב-2018 ד"ר אברג'יל ורעייתו, רופאת שיניים במקצועה גם כן, השלימו את העלייה המבוקשת לישראל והחלו בהכנות לפתיחה המדוברת. אחרי ששוחח עם אנשים מהתחום, גמלה בלבו ההחלטה על הדרך הנכונה שבה תלך המרפאה: מקום טיפולי אחד שמציע טיפולי שימור שן, כירורגיה, איזון לסתות, שתלים, רפואת שיניים לילדים, אורתודנטיה ועוד.

אלא שדווקא אז הבין ד"ר אברג'יל שמשהו חסר כדי להשלים את התמונה המלאה של גוף ונפש, והיום הוא מציע במרפאה שלו גם טיפולי אסתטיקה, תזונה, הומאופתיה, אלרגולוגיה, סופרולוגיה, סונותרפיה, אוסתיאופתיה, רפלקסולוגיה, עיסוי סיני ודיקור סיני ללא מחטים.

היום ד"ר אברג'יל מבצע בקליניקה שלו הלבנת שיניים במחיר אחיד לכולם של 1,400 שקלים לשתי הלסתות, גם במידה וקשה לבצע הלבנה. אז אם הייתם רוצים להתחיל לחייך בפה מלא בפעולה מהירה ופשוטה ולא להתבייש עוד בשיניים שלכם, בואו לדנטל הרמוניה. שם תוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר, ולמצוא פתרון לא רק לשיניים ולגוף אלא גם לנפש.

דנטל הרמוניה, חיים ויטל 20 תל אביב

טלפונים:

054-3384720

03-7609000

058-4044886

מעבר לאתר האינטרנט של דנטל הרמוניה

מעבר לעמוד הפייסבוק

לסרטונים בעמוד היו טיוב של דנטל הרמוניה

להשלים את התמונה המלאה. דנטל הרמוניה, צילום: עצמי

להשלים את התמונה המלאה. דנטל הרמוניה, צילום: עצמי


גט סמייל

חברת גט סמייל העוסקת בטיפולי שיניים ואסתטיקת הפנים משווקת במרפאות שלה ברחבי הארץ את הטיפול המהפכני הנקרא Obiowhite המשמש להלבנת שיניים מרפאתית. אותה הלבנת שיניים שנרשמה בפטנט על ידי החברה מבטיחה לכם שיניים מבריקות ולבנות, כשהחלק הטוב ביותר הוא שהטיפול לא כרוך בשום כאב או חוסר נוחות. בעוד שהרוב המוחץ של טיפולי הלבנת השיניים כיום מועבר באמצעים מיושנים יחסית, הגורמים לכאבים ורגישויות גם יומיים לאחר סיום הטיפול, בעזרת Obiowhite תוכלו לקבל את אותו האפקט גם מבלי שתצטרכו לסבול בדרך.

את טיפול הלבנת השיניים של Obiowhite תוכלו למצוא במרפאות הפזורות בכל רחבי הארץ. משך הטיפול אורך כ-40 דקות עד שעה קלה, כשתוצאתו הינה שיניים לבנות ומבריקות לפי הגוון שתבחרו. החומר בו משתמשים רופאי השיניים לצורך הלבנת השיניים פותח באמצעות ננו טכנולוגיה, כשהמטרה הייתה להגיע לאותו אפקט ולאותו סטנדרט שמצוי כיום במרפאות, בלי לסבול מכאבים ובלי לפגוע בשן. במהלך הטיפול אין שום פגיעה באמייל השן, החומר המגן עליה, כשכל שנעשה הוא רק הורדת הפיגמנטים שעל השן. כך ניתן להגיע בחזרה לגוון הטבעי של השן תוך שימור שכבת המגן.

הכי לבן שיש. צילום: קארין גרינברג

הכי לבן שיש. צילום: קארין גרינברג

אלה שיעדיפו לעשות את תהליך הטיפול בביתם ישמחו לשמוע על פתרון נוסף המאפשר להלבין את השיניים גם בלי להיכנס להוצאות הכרוכות בטיפול מול רופא. לצד טיפול ה-Obiowhite, השיקה חברת גט סמייל מוצר להלבנת שיניים ביתית המאפשר לכם לעשות את התהליך לגמרי בעצמכם. תחילה יהיה עליכם להגיע למרפאת השיניים, שם תעברו את השלב הראשון במשך 10 דקות תחת מנורה. לאחר מכן תקבלו שני סדים, לחלקה העליון ולחלקה התחתון של הלסת, כשבתוך הסדים תצטרכו לשים חומר ולמלא אותם טוב טוב. לאחר שמילאתם את הסדים בחומר תצטרכו להכניס אותם לפה למשך כ-3 שעות כך שישבו על השיניים, ולחזור על הפעולה במשך שבוע. עם סיום התהליך תיהנו משיניים בוהקות ולבנות, וכמובן ללא שום רגישות או אי נעימות במהלך כל התהליך.

כדי שתוכלו לשמור על הגוון היפה שאליו הגעתם למשך תקופה ארוכה, תוכלו אף להיוועץ ברופא השיניים ולקבל ממנו טיפים על הדרכים הנכונות והנוחות ביותר לשמור על התוצאה שקיבלתם. מאכלים, משקאות, סיגריות ועוד, הם חלק מהגורמים המשפיעים על רמת החומציות בפה, שבתורה משפיעה על שימור תוצאת ההלבנה. לאחר התייעצות קצרצרה עם רופא השיניים שלכם תוכלו לדעת בדיוק מה מותר ומה אסור כדי שהתוצאות יחזיקו לאורך זמן ולא ייעלמו כבר בתוך מספר שבועות.

אסתטיקת הפה היא אחד הדברים החשובים ביותר עבורנו, וכאשר ישנה אפשרות להפוך את הפה למבריק כפנינה, גם מבלי לסבול מכאבים בדרך, הבחירה בהלבנת השיניים של Obiowhite הופכת לקלה ופשוטה. אם אתם עומדים לפני חתונה או אירוע חשוב, או אפילו אם סתם בא לכם להרשים את הסובבים אתכם, תוכלו ליצור קשר עוד היום עם אחת מהמרפאות הרבות שעובדות עם שיטת Obiowhite, ולקבוע לכם תור להלבנת שיניים זריזה ולא מורגשת שתהפוך את החיוך שלכם ל״ואוו״.

 

צור קשר

כתובת: רציף הרברט סמואל 10, מול הים, תל אביב

טלפון: 053-7707550

למעבר לפייסבוק

למעבר לאינסטגרם

לוגו באדיבות הלקוח

לוגו באדיבות הלקוח


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר