התאונה במחלף בן גוריון בכביש 531
התאונה במחלף בן גוריון בכביש 531

בנתיבי ישראל אמרו שאין ליקויים במחלף ברעננה – וזמן קצר לאחר מכן אירעה שם תאונה

ניר קריסטל התריע בפני נתיבי ישראל על האיזור המסוכן וקיבל תגובה בה נאמר כי המקום נבדק ואין בו שום ליקוי. ואז אירעה בו תאונה נוספת

פורסם בתאריך: 10.8.17 10:43

לפני כחודש שלח חבר מועצת העיר רעננה, ניר קריסטל, מכתבים לראש העירייה ולחברת נתיבי ישראל בהם התריע על הסכנה הקיימת במחלף בן גוריון בכביש 531. ביום שלישי האחרון  קיבל קריסטל תגובה מנתיבי ישראל שם נאמר לו כי המקום נבדק ולא נמצאה בו כל בעיה.

כזכור, לפני כחודש כבר שלח קריסטל מכתב לראש העירייה ומנכ"ל נתיבי ישראל בנוגע למחלף המדובר. את המכתב שלח בעקבות  מספר תאונות דרכים שאירעו במקום בעבר, כשהאחרונה קרתה מספר ימים לפני פנייתו. במכתב התגובה שקיבל מנתיבי ישראל נכתב: "לאור פנייתך, בוצע סיור במקום והתייעצויות של דרגי המקצוע הבכירים ביותר הכוללים את מהנדס התנועה הראשי של החברה ויועץ תנועה מומחה המשמש בקר הנדסי בתחום התנועה פרויקט 531. עסיום בחינת הנושא על ידי המומחים תתקבל החלטה מקצועית לפיה תפעל החברה. באשר לנושא הרמזורים במחלף רחוב ירושלים עם כביש 531 ,בוצעו מספר בדיקות שונות וחוזרות במקום אשר לא העלו כל ליקוי בזמני הפינוי. יתכן ומקור הבעיה בתופעת "גניבת אור אדום", נושא שהפתרון לו אכיפתי, על כן מומלץ לפנות אל משטרת ישראל בנדון".

לאחר קבלת התגובה שלח קריסטל אתמול (ד') מייל נוסף לראש העירייה, מנכ"לית העיריה, מנכ"לית משרד התחבורה ומנכ"ל נתיבי ישראל בו ציין כי: "כמה שעות לאחר שקיבלתי את תשובתכם, שוב אירעה תאונה בדיוק באותו המקום על גשר בן-גוריון וכביש 531, בדיוק באותה הנקודה הבעייתית שתיארתי במכתביי הקודמים". כמו כן, דרש קריסטל "לסגור מיידית את האפשרות של הפניה שמאלה, על הגשר, לבאים מכביש 531 מכיוון מזרח ועולים למחלף בן-גוריון ופונים שמאלה לצורך ביצוע חזרה בהמשך לכביש 531 לכיוון מזרח".

את פנייתו סיכם חבר המועצה בדברים: "צר לי שאני לא  Politically Correct אך המשך המצב הקיים על הגשר, וסכנת החיים היומיומית האורבת לפתחם של תושבי רעננה, יחייבו אותנו התושבים, לנקוט באופן עצמאי צעדים מעשיים חד צדדיים ולסגור את אותו מקטע מסוכן".

תגובת נתיבי ישראל ועיריית רעננה יובאו כאן כשיתקבלו.

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר