מפת נתוני קורונה של הרצליה, חברת פוינטס

לקראת סיום הסגר: באיזה שכונות עלתה רמת הסיכון להידבקות בקורונה?

מצב הקורונה: רוב שכונות העיר מצויות ברמת סיכון בינונית, למעט שתי שכונות שעלו לרמת סיכון גבוהה. היכנסו למפה האינטראקטיבית של הרצליה וגלו מה המצב השבוע בכל שכונה

פורסם בתאריך: 3.2.21 16:41

לפי נתונים שפרסם משרד הבריאות היום, יום רביעי, מספר החולים הפעילים בהרצליה עומד על 321 לעומת 304 בשני ו-326 בשבת. שיעור הבדיקות החיוביות בהרצליה עומד על חמישה אחוזים לעומת ארבעה בשישי, וחמישה אחוזים ברביעי שעבר. שיעור השינוי במאומתים בשבוע עומד על מינוס 10 אחוזים לעומת מינוס 21 אחוזים בשני. שיעור החולים החדשים בשבוע ל-10,000 נפש עומד על 17.7 לעומת 16.6 בשני. אחוז המתחסנים בעיר במנה הראשונה עומד על 49.56 אחוז, ובמנה השנייה 31.16 אחוז.
ציון הרמזור היומי של הרצליה עלה במקצת ועומד על 5 לעומת 4.9 בשני. הרצליה מוגדרת כעיר צהובה על פי מודל הרמזור של משרד הבריאות. עיר צהובה היא מי שציונה בין 4.5-6, ועיר כתומה מי שציונה בין 6-7.5. משרד הבריאות מעדכן על בסיס יומי את ציון הרמזור והצבע של כל רשות, בעוד הממשלה מעדכנת את הסטטוס של כל רשות פעם בשבוע.
7,934 מאומתים חדשים התגלו מאתמול ברחבי הארץ, מספר החולים עומד על 73,700. מספר החולים שבמצב קשה בארץ עומד היום, רביעי, על 1,108. האחוז הארצי של הבדיקות החיוביות עומד היום על 9.3 אחוזים. מספר הנפטרים בארץ מתחילת המגפה עומד על 4,890.

# # # 

כמידי שבוע, מביא צומת השרון גם השבוע את מפת הסיכון להידבקות בהרצליה לפי שכונות, על פי הניתוח של חברת פוינטס. המפה מפרטת את נתוני הקורונה המלאים בכל שכונה בעיר. דין דנינו, יועצת ומנהלת לקוחות בחברת פוינטס, מציינת שהמודל מגדיר עבור כל שכונה את רמת הסיכון שלה בהתייחס למספר פרמטרים, כגון אחוז בדיקות חיוביות, חולים פעילים ל-10 אלף תושבים, קצב גידול בחולים חדשים, חשיפות, בידודים ועוד. המודל מחושב מידי יום עבור כל שכונה ולכן ניתן לראות מגמות ולזהות אזורים בהם צפויה להיות התפרצות. "בהרצליה ניתן לראות שיפור ברמת התחלואה בהשוואה ללפני שבוע", אומרת דנינו. אחוז הבדיקות החיוביות לא השתנה ועומד על 5%. כיום רוב שכונות העיר נמצאות ברמת סיכון 2 או 3 (בינונית), למעט נווה עמל ויד התשעה שעלו לרמת סיכון 4 בשבוע האחרון. נוף ים ושיכון עולים שהיו ברמת סיכון 3 ירדו לרמת סיכון 2".

היכנסו כאן למפת הקורונה האינטראקטיבית של הרצליה וגלו מה המצב בכל שכונה

בהרצליה ניתן לראות שנכון לימים אלו, מרבית השכונות נמצאות ברמת סיכון בינונית להידבקות בקורונה. רמה 1 היא הנמוכה ביותר ורמה 5 היא רמת הסיכון הגבוהה ביותר.

אלו הנתונים:

רמת סיכון 1:

גליל ים הרצליה.

רמת סיכון 2:

נוף ים, שיכון עולים, נווה אמירים, פועלים, נווה עובד, נחלת עדה וגן רש"ל, צמרות, גני הרצליה, שיכון דרום, גורדון, המרכז הבינתחומי וסביבתו.

רמת סיכון 3:

הרצליה פיתוח, גבעת הסופר והרצליה ב', נווה ישראל, הרצליה הצעירה, הרצליה החדשה, שיכון עממי, וייצמן, הרצליה הירוקה.

רמת סיכון 4:

נווה עמל, יד התשעה.

טבלת נתוני הקורונה של הרצליה לפי שכונות, חברת פוינטס


הצטרפו לערוץ הטלגרם של צומת השרון הרצליה


 

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר