מפת הקורונה של הרצליה לפי שכונות, חברת פוינטס

מצב הקורונה בכל שכונה בהרצליה: היכנסו למפה האינטראקטיבית וקבלו את התמונה המלאה

רק שתי שכונות בהרצליה נותרו ברמת סיכון גבוהה להידבקות בקורונה, שאר השכונות ברמת סיכון בינונית, שכונה אחת ברמת סיכון נמוכה

פורסם בתאריך: 11.2.21 09:04

על פי נתונים שפרסם משרד הבריאות אתמול (רביעי) בלילה, מספר החולים הפעילים בהרצליה עומד על 343 לעומת 331 בשלישי. שיעור הבדיקות החיוביות בהרצליה עומד על חמישה אחוזים. שיעור השינוי במאומתים בשבוע עומד על פלוס שלושה אחוזים לעומת פלוס אחד בשלישי. שיעור החולים החדשים בשבוע ל-10,000 נפש עומד  18.6 לעומת 18.9 בשלישי. אחוז המתחסנים בעיר במנה הראשונה עומד על 56.4 אחוז, ובמנה השנייה 37.96  אחוז.

ציון הרמזור היומי של הרצליה עומד על 5.6. הרצליה מוגדרת כעיר צהובה על פי מודל הרמזור של משרד הבריאות. עיר צהובה היא מי שציונה בין 4.5-6, ועיר כתומה מי שציונה בין 6-7.5. משרד הבריאות מעדכן על בסיס יומי את ציון הרמזור והצבע של כל רשות, בעוד הממשלה מעדכנת את הסטטוס של כל רשות פעם בשבוע.

ולנתונים הארציים: מספר החולים ירד ועומד נכון לאתמול בלילה על 68,283, לעומת 70,444 אתמול בבוקר. מספר החולים שבמצב קשה בארץ הוא 1,001, לעומת 1,088 אתמול בבוקר, מתוכם 394 במצב קריטי לעומת 388 אתמול בבוקר. האחוז הארצי של הבדיקות החיוביות עומד היום על 7.7 אחוזים. מספר הנפטרים בארץ מתחילת המגפה עומד על 5,257 לעומת 5,233 אתמול בבוקר.

# # #

כמידי שבוע, מביא צומת השרון גם השבוע את מפת הסיכון להידבקות בהרצליה לפי שכונות, על פי הניתוח של חברת פוינטס. המפה מפרטת את נתוני הקורונה המלאים בכל שכונה בעיר. דין דנינו, יועצת ומנהלת לקוחות בחברת פוינטס, מציינת שהמודל מגדיר עבור כל שכונה את רמת הסיכון שלה בהתייחס למספר פרמטרים, כגון אחוז בדיקות חיוביות, חולים פעילים ל-10 אלף תושבים, קצב גידול בחולים חדשים, חשיפות, בידודים ועוד. המודל מחושב מידי יום עבור כל שכונה ולכן ניתן לראות מגמות ולזהות אזורים בהם צפויה להיות התפרצות. "בהרצליה אין שינוי ניכר ברמת התחלואה" היא מציינת, "כיום רוב העיר נמצאת ברמת סיכון 2 או 3 (בינונית)". עוד היא מציינת שנווה עמל נשארה ברמת סיכון 4, יד התשעה ירדה מרמת סיכון 4 לרמת סיכון 3 (בינונית) ואילו נווה אמירים עלתה לרמת סיכון 4 מרמת סיכון 2.  נוף ים ושיכון עולים שהיו ברמת סיכון 2 עלו לרמת סיכון 3.

היכנסו כאן למפת הקורונה האינטראקטיבית של הרצליה וגלו מה המצב בכל שכונה

בהרצליה ניתן לראות שנכון לימים אלו, מרבית השכונות נמצאות ברמת סיכון בינונית להידבקות בקורונה. רמה 1 היא הנמוכה ביותר ורמה 5 היא רמת הסיכון הגבוהה ביותר.

 

אלו הנתונים:

רמת סיכון 1:

גליל ים.

רמת סיכון 2:

נחלת עדה וגן רש"ל, פועלים, גורדון.

רמת סיכון 3:

הרצליה פיתוח, יד התשעה, נווה ישראל, הרצליה החדשה, הרצליה הצעירה, גבעת הסופר והרצליה ב', צמרות, גני הרצליה, שיכון דרום, נוף ים, שיכון עולים. נווה עובד, הרצליה הירוקה, וויצמן ושיכון עממי.

רמת סיכון 4:

נווה עמל, נווה אמירים.

טבלת הקורונה של הרצליה לפי שכונות, חברת פוינטס

 

 

 

תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר