הקומדי צחוק עופר ומאור. צילום שיא שגיא
הקומדי צחוק עופר ומאור. צילום שיא שגיא

הצגות, אמנות, צחוקים וטורניר פיפ"א השבוע בהרצליה

כוכבי הילדים עופר ומאור מגיעים להיכל אומנויות הבמה, אורן חזן ירצה בבר בעיר, ובכוכב השמיני תוכלו להגשים את חלומות הכדורגל שלכם. השבוע בעיר

פורסם בתאריך: 17.12.17 08:13

 

קטעים איתם

כוכבי הרשת והטלוויזיה  עופר ומאור מגיעים להרצליה עם מופע סטנד אפ מיוחד לילדים ונוער. השניים מוכרים מתוכניות הטלוויזיה "הצחוקייה" בערוץ ניקלודיאון, " "omg – תוכנית מערכונים יומית בערוץ הילדים yes kidz, "אמבוש" – תוכנית מתיחות קומית עם עופר שכטר בערוץ 10 , זגורי אימפריה, קומדי סטנרל , קלמרים ועוד. כמו כן, הם העלו כמה פרודיות אינטרנט מוצלחות כמו דרך השלום, יהיה בסדר, נשוי בצהריים, מלכת השושנים, ואצלנו בחצר. עופר ומאור יצרו מופע המשלב קטעי סטנד אפ ומערכוני במה עם מערכוני וידאו המוקרנים על מסך הקולנוע. המופע כולל מערכונים אינטראקטיביים הכוללים השתתפות פעילה של ילדים מהקהל על הבמה לצד הכוכבים.

במופע מגלמים עופר ומאור שלל דמויות קומיות במערכונים ושירים מתוך סרטוני הרשת ותוכניות הטלוויזיה שלהם, בשילוב סרטונים חדשים ובלעדיים המיוחדים למופע.

בראיון משותף לקראת הופעתם הם נשמעים דרוכים וקופצניים, לא פעם עולים האחד על דברי השני אך בעיקר מלאי הומור.

מה מצחיק ילדים?

"מה שמיוחד במופע הוא שהחומרים לא מצחיקים רק את הילדים אלא גם את ההורים ולכן הינו עסוקים במה מצחיק בכלל ורק אז התחלנו להתאים את זה לילדים. נקודת המוצא שלנו היא מה מצחיק.

"אנחנו עושים בעיקר מערכונים ומתעסקים בעיקר בסיטואציות קומיות. הילדים של היום צריכים הומור ברמה גבוהה, זה לא הומר קליל כמו פעם שמישהו מחליק על בננה אלא הומור עמוק ועבדנו מהמקום הזה כדי שההורה ייהנה גם כן ולא ירגיש בעונש. הרבה הורים אומרים לנו שהם נהנו גם אחרי מופעים ואפילו נדחפים לסלפי.

חשבתם לעבור למופעים למבוגרים?

"ההתחלה הייתה מעולם המבוגרים וזה התגלגל מעצמו. היום יש לנו חומרים לילדים וגם לנוער אבל ההתחלה הייתה שונה. הופענו עם חומר לקהל בוגר יותר ובמקרה הייתה עורכת תוכן ששמעה עלינו מקולגות וביקשה להיפגש, ככה בעצם הגענו ל"צחוקיה" ומשם נהיה ביקוש היסטרי שגרם לנו לעסוק בזה עד היום".

מה עוד בתוכנית?

"יש לנו המון פרויקטים שצריכים לצאת. תוכנית מערכונים בערוץ ג'וניור שנקראת "קצרצרים" תעלה בינואר, OMG ששודרה עד היום רק ביס תשודר גם בערוץ קידס של הוט. בעצם כמעט כל התוכניות ישודרו גם בערוץ החדש של הוט. העונה השישית של הצחוקייה תצא בחנוכה, בערוץ "קידס" תצא סדרה חדשה "החופש הכי גרוע בעולם" ובאחד הפרקים יתארח שגיא ברייטנר ופאנצ' טיים עם עופר ומאור שמיועדת לנוער בפרטנר".

  • הקומדי צחוק – מופע סטנד-אפ לילדים ונוער. היכל אומנויות הבמה הרצליה, יום שלישי 19.12 ב-17:30. משך המופע: 70 דק'. מומלץ מגילאי 7 ומעלה.

פסטיבל הצגות ילדים

בתל אביב נהוג לומר שפעם שנייה זו מסורת, אז מה נאמר על פעם תשיעית?! זו השנה התשיעית שהתיאטרון העירוני הרצליה עורך את פסטיבל הצגות הילדים ובו הפקות מושקעות לגילאים שונים. הצגות הפסטיבל ייערכו בימים ראשון עד שלישי 19-17 בדצמבר. נוסף על ההצגות, יתקיימו בכל ערב מופעי חוצות פתוחים לקהל הרחב בין השעות 16:30-17:00 ברחבת "היכל בעיר" וכן סדנאות יצירה והפעלות.

בין הצגות הפסטיבל יעלה המחזמר "תוצרת הארץ" של להקת "על הבמה" המקומית, אודות חבורת תלמידים מהעיר מקבלת "צ׳ופר" – טיול אל הקיבוץ. תנומה חטופה מעירה אותם בקיבוץ של שנות החמישים. איך יסתדרו הילדים מהמאה ה-21 בעולם בו המילה "אידיאלים" עוד היתה בעלת משמעות.

ההצגה אפצ'י. צילום יח"צ

ההצגה אפצ'י. צילום יח"צ

תעלה גם הצגת תיאטרון הבובות עטורת הפרסים והשבחים "מולו וצגאי", לפי ספרה של תמר ורה-זהבי, על אח ואחות באפריקה היוצאים למסע לארץ אחרת כשהם מצוידים באבן תכלת.

מתקן החלומות – מחזמר לפי ספרו של אורי אורבך ז"ל, העוסק בפערים בין הזמנים והתפיסות לפי סיפורו של אלכס, מתקן החלומות של הכפר. וגם "יונתן בלש ממש", לפי ספרו של דויד גרוסמן, ובה יונתן וכלבתו יוצאים למצוא מי גונב את החפצים שלהם בבית.

  • מחיר כרטיס להצגות ב"היכל בעיר" הוא 50 ש"ח ברכישה מוקדמת, להצגה בתיאטרון העירוני – 25 ש"ח ברכישה מוקדמת. הרכישה המוקדמת תיסגר 48 שעות לפני הפסטיבל. מחיר מלא של כרטיס בימי הפסטיבל – 80 ש"ח להצגות ב"היכל בעיר", 35 ש"ח הצגות במרכז החוגים.

מה עושות היצירות בלילות?

מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית יקיים בחנוכה אירוע לילי לילדים בגילאי 11-7, שיכלול סיור לאור פנסים ובו יגלו הילדים מה עושות היצירות בלילות. הפעילות כוללת יצירה בחדר חושך ומסלול של שלוש סדנאות מיוחדות ברצף בעקבות תערוכות המוזיאון:

סדנת צילום לחנוכה במוזיאון הרצליה. צילום יח"צ

סדנת צילום לחנוכה במוזיאון הרצליה. צילום יח"צ

סדנת צילום בחדר חושך. סדנה העוקבת אחר עבודתה של נועה גור "דרכי נראוּת" ותעסוק בצילום דרך פילטרים ובהכנת פילטרים למצלמות ולמכשירי נייד.

סדנה של התנסות באור. בסדנה יוקרנו חומרים על מרחב דמיוני בעקבות תערוכתה של דנה יואלי "אולימפיה". יצירתה זו של יואלי מורכבת משני חלקים: הקרנה דו-כיוונית של וידאו ואובייקט של תיאטרון בובות.

סדנת פיסול בעקבות הפרויקט של הדס עופרת "לה רוֹטוֹנדה ואני – רמיקס". העבודה משלבת תחבושות גבס, בלונים, מנורות ופסלי אור. עפרת חוזר אל וילה קפרה המפורסמת, הידועה גם בשם "לה רוֹטוֹנדה", שבנה האדריכל האיטלקי אנדריאה פלאדיו במחצית השנייה של המאה ה-16 בפאתי העיר ויצ'נזה באיטליה, ובעקבות העתקים רבים שנבנו בהשראתה ברחבי העולם.

  • יום ב' 18.12.17, 22:00-19:00,  לגילאי 11-7, כרטיס כניסה לילד: 100 שקלים. לפרטים נוספים והרשמה: מוז"ה – אגף החינוך של מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, 09-9500762, רחוב הבנים 4, הרצליה.

# שורה של הופעות חנוכה לילדים בהיכל אומנויות הבמה לאורך ימי החופש השבוע: היום, יום א', תעלה הפקה של הכבש הששה עשר לפי האלבום משיריו של יהונתן גפן. ביום שלישי כאמור יגיעו עופר ומאור עם "הקומדי צחוק" וביום רביעי תוצג בהיכל "פנטזי קידס", מופע לכל המשפחה בסדנון התיאטרון השחור, בו האולם כולו חשוך וההצגה מתנהלת תוך משחק בין חושך לאור. תחילת כל ההופעות ב-17:30.

# המבוגרים מוזמנים להופעה של ישראל קטורזה ביום שני (21:00) ולהפקה המושקעת "מאופרה למחזמר", בה יועלו שירים מוכרים ממחזות זמר ואופרות, החל מ"לה טרוויאטה" ודרך "גבירתי הנאווה", "פנטום האופרה", "קברט" ועוד. עם תזמורת סימפונט רעננה וזמרי האופרה יותם כהן, הדר עטרי, טל גנור ומאיה בקשטנסקי.

# חבר הכנסת הצבעוני אורן חזן יגיע ביום חמישי לבר בעיר, במסגרת הסדרה "בר אקטואלי". חזן מסיעת הליכוד ידבר על פעילותו למען צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים ועל זיקתו לארץ ישראל השלמה. בר בעיר, יום ה' ב-20:00.

# היום (א') ייערך בנווה עמל "מצעד האורות" של הקהילה המקומית לכבוד חג החנוכה. המצעד ילווה על ידי תזמורת ילדי בית הספר גורדון וילדי בית הספר רמב"ם בטקס הדלקת הנרות. יוצאים לדרך ב-17:00 ממתנ"ס נווה עמל.

# וביום שני ב-20:00 תתקיים בנווה עמל מסיבת חנוכה קהילתית עם אמנים מקומיים מהשכונה: מיכאל צראף, איתמר סויסה ואוריאל צארום.

# במועדון הנוער "הכוכב השמיני" יתקיים הערב טורניר פיפ"א לכל מי שרוקם חלומות על הצלחה מסחררת על מגרש הכדורגל לצד רונאלדו, מסי וכוכבי כדורגל אחרים.

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר