הכירו את ועד הגנים. מימין: עדי שאולי, מור רמלר בנדורי, ניבה עומר בז'ז'ינסקי, הילה לפבר, אסף שוחמי. צילום זיו עומר
הכירו את ועד הגנים. מימין: עדי שאולי, מור רמלר בנדורי, ניבה עומר בז'ז'ינסקי, הילה לפבר, אסף שוחמי. צילום זיו עומר

לאחר הבחירות: הכירו את חברי ועד הגנים החדש

חמישה חברי הוועד נבחרו ביום ראשון, בנוכחות ראש העיר. הכירו את האנשים שבוועד ואת משנתם

פורסם בתאריך: 13.11.17 15:24

בבחירות לוועד הגנים בהרצליה שנערכו ביום ראשון נבחרו מור רמלר בנדורי, הילה לפבר, עדי שאולי, אסף שוחמי וניבה עומר בז׳ז׳ינסקי כחברי הוועד.

הבחירות התקיימו בבית קינן ולדברי יו"ר ועדת הבחירות מטעם פורום הגנים והיסודיים, זיו עומר, נערכו באווירה חגיגית ורגועה. הוועד הנבחר פנה למתמודדים ולהורים בקריאה לקחת חלק בפעילות הרבה העומדת בפניה. "ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, הפתיע אותנו וביקר בישיבת הבחירות", מספר עומר. "מר פדלון סקר בקצרה את ההשקעה הרבה של העירייה בחינוך ופירט חלק מתכניותיו לעתיד. לאחר מכן כל מועמד הציג עצמו בקצרה והנציגים ניגשו להצבעה".

השנה החליטה ועדת הבחירות כי מתוך חמשת הנציגים שיבחרו לא יוגדר יושב ראש לוועד הגנים.

הכירו את חברי ועד הגנים

הילה לפבר. מתנדבת שנה שלישית בוועד הגנים. בשנים האחרונות קידמה ושיפרה את תחום התזונה בגנים. בתקופה האחרונה, טיפלה לפבר במשבר הצהרונים מול העירייה והמרכזים הקהילתיים. "בשנה הזאת, שיפור מערך הצהרונים יהיה אחד הנושאים העיקריים שעל ועד הגנים לטפל בו", היא אומרת. "הדרך בה אני מאמינה שיש להתנהל מול כלל הגורמים היא של שיח והדברות. כך מצליחים לשנות ולשפר למען הילדים".

מור רמלר בנדורי. פעילה בוועד הגנים כבר שנה רביעית. "מאמינה שכהורים יש לנו המון הזדמנויות להשפיע על החינוך בעיר. בתקופה האחרונה עסקנו רבות במשבר הצהרונים אך זו טיפה בים העשיה שאני מקווה שתהיה לנו השנה. יש המון נושאים לקדם, החל משיבוצים ותשלומי הורים, שיפור הצהרונים, הקדמת ארוחת צהריים ועוד, ואני אשמח להמשיך לקחת חלק בועד ובעשיה".

עדי שאולי. פעיל בוועד הגנים העירוני מזה ארבע שנים, משמש כיו"ר ועדת בטחון ובטיחות, חבר בהנהגת גנים עירונית , חבר בצוות צהרונים (יול"א) שמנכ"ל העירייה הקים, חבר בצוות שיבוצים לגנים בשנת 2015/16, חבר בהנהגה בית ספרית של בית ספר 'שזר'. "עבודה התנדבותית לא זרה לי. קידמתי את נושא השוויון בנטל הורי הגנים בתשלומי ביטוח תאונות אישיות כך שיהיו שווים כמו התשלום לבית הספר. האג'נדה שלי היא לעבוד כקבוצה וללא מניעים נסתרים, לקדם את חינוך הגיל הרך בהרצליה הן בגני הבוקר והן במסגרת הצהרונים ללא אפליה בין חלקי העיר השונים ולשמש קול של הורים שפחות יכולים להשמיע את קולם ופחות יכולים להתנדב ולהשקיע".

אסף שוחמי. פעיל חברתי מקומי מזה מספר שנים, ממקימי הגינה הקהילתית של שכונת ויצמן ובשנתיים האחרונות פועל בוועד הגנים. "המטרה שלי היא לחזק את הקשרים בינינו לבין עצמנו, ההורים לילדי הגנים, ובינינו ההורים לעירייה. הבסיס לכל זה הוא בניית מערכת אמון איתנה ומתפתחת שתשפיע על פעולת כל הגורמים בטווח הארוך".

ניבה עומר בז׳ז׳ינסקי. פעילה בקהילה בעיר מספר שנים. "אני מתעבת חוסר צדק וחוסר בשיוויוניות. אכפתית, אוהבת אתגרים, מובילה תהליכים ומאמינה גדולה שניתן למצוא פתרונות, לעיתים יצירתיים, למרבית המחסומים והאתגרים. בעד עבודת צוות בתנאי שכלל הקולות נשמעים".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר