צילום אילוסטרציה א.ס.א.פ קריאייטיב/INGIMAGE
צילום אילוסטרציה א.ס.א.פ קריאייטיב/INGIMAGE

ועד ההורים: בני הרצליה העלתה במחטף את מחיר החוגים

לטענת הוועד, העמותה שמרכזת את חוגי הספורט בעיר העלתה את מחירם ללא תיאום עם נציג ההורים. בני הרצליה: העלאת המחיר נעשתה לאחר שנים בהן המחיר הוקפא. יו"ר הוועד: בתקציב העיר צומצמה התמיכה בעמותה

פורסם בתאריך: 15.11.17 14:34

ועד ההורים העירוני בהרצליה פנה להנהלת העיר כדי שתבדוק את התנהלות עמותת בני הרצליה על שהעלתה, ב"מחטף" כלשנום, את מחירי חוגי הספורט לילדי העיר ב-100-120 שקלים בשנה.

מדובר בהעלאת מחירים של כעשרה שקלים לחודש עבור כל חוג. לטענת הוועד, ההורים הם "לקוח שבוי" של בני הרצליה מכיוון שהעמותה מרכזת את כלל חוגי הספורט בעיר.

נזכיר כי לפני כשלוש שנים העלתה עמותת בני הרצליה את דמי החוגים, וההורים שבתו במחאה. בתגובה לכך, סוכם בין ועד ההורים העירוני, עמותת בני הרצליה והעירייה כי כל העלאת מחיר נוספת תהיה בתיאום עם ועד ההורים העירוני ולאחר הסבר על כך. לשם כך מונה נציג מטעם ועד ההורים העירוני לדירקטוריון של בני הרצליה, אך, לדברי ההורים העניין לא התנהל כפי שהוסכם. "למרות שהוחלט השנה על מינוי נציג לדירקטוריון של בני הרצליה מטעם ועד ההורים העירוני, ואנו מוקירים על החלטה זו להנהלת העיר, העלאת המחירים בוצעה ללא אישור דירקטוריון וללא כל תיאום או הודעה מוקדמת לוועד ההורים, שבעבר מתח ביקורת על התנהלות מונופול הפעלת חוגי הספורט בעיר", מסביר יו"ר ועד ההורים העירוני, ניסן משכיל. "אנו קוראים לראש העיר לבחון את ההתנהלות והתקציב של בני הרצליה ולא להגדיל את העמסות המחירים על ציבור ההורים. בנוסף יש לציין כי במקביל צומצם בתקציב העיר תקציב התמיכות לבני הרצליה לשנת 2018 ומשמעות הדבר מבחינתנו היא שההנחות למשפחות וילדים במצוקה ימומנו בעצם על ידי הורי הילדים המשתמשים בחוגי הספורט".

לפני יומיים נערכה פגישה של ועד ההורים העירוני עם ראש העיר משה פדלון, בה הועלו הטענות בנושא. בנוסף פנה ועד ההורים לפני כשבוע וחצי למנכ"ל עמותת בני הרצליה על מנת לקבל הסבר, אך לא התקבלה תשובה. "ביקשנו מהעירייה לבדוק מדוע הדברים לא אושרו בדירקטוריון לטובת ניהול תקין של בני הרצליה. הדבר הכרחי בכדי שנציג ועד ההורים העירוני יוכל לדעת מהן הסיבות להעלאת המחירים ולהביע את דעתו בהקשר הזה. בישיבה הקשיבו לנו, הסבירו לנו שאכן לא בסדר שהדבר לא עלה כפי שסוכם והבטיחו כי יתנו לנו תשובה לאחר שהדבר יבדק", סיכם משכיל.

מעמותת בני הרצליה נמסר כי מחירי החוגים עלו בעשרה שקלים לחודש בלבד, זאת לאחר שנים רבות בהן המחיר הוקפא.

מעיריית הרצליה נמסר כי היא קיצצה השנה בכלל התקציב העירוני קיצוץ רוחבי של כ- 5% וכך גם בתקציב התמיכות לעמותות.

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר