ראש העיר ומנהלת בית ספר גורדון בלה בסן. צילום: בית ספר גרודון
ראש העיר ומנהלת בית ספר גורדון בלה בסן. צילום: בית ספר גרודון

בית הספר גורדון מהרצליה בין שמונת בתי הספר היסודיים המצטיינים בארץ

בית הספר מנווה עמל זכה בפרס החינוך המחוזי ויתמודד על הפרס הארצי שייקבע באפריל

פורסם בתאריך: 9.1.18 17:29

בית הספר לאמנויות א.ד גורדון בשכונת נווה עמל בהרצליה זכה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך מחוז ת"א, לשנת הלימודים תשע"ח, ומתמודד על זכייה בפרס החינוך הארצי שייקבע בחודש אפריל. זוהי הזכייה השנייה של בית הספר בפרס המחוזי.

פרס החינוך הוא הפרס היוקרתי ביותר המוענק ע"י משרד החינוך, ונקבע לפי 14 קריטריונים, בהם למידה משמעותית, קידום תהליכי הוראה למידה והערכה, פיתוח תכניות לימודים בסביבות למידה מגוונות, שיתוף הורים ועוד. ועדת הפרס המחוזית בירכה את בית הספר בהנהלת בלה בסן כמצטיין מחוזי וכאחד משמונת בתי הספר היסודיים המצטיינים בארץ.

לפני מספר ימים הגיעה לבית הספר ועדת השיפוט הארצית ועקבה מקרוב אחר העשייה החינוכית בו, כולל תהליכי למידה והוראה רב-תחומיים כמו "כשאמנות וחינוך נפגשים", או "ואהבת לרעך כמוך" בה לומדים ערכים כגון חברות, כבוד האדם, מנהיגות ועוד. הוועדה התרשמה מאיכות ועומק הלמידה, מהמקצועיות שבאה לידי ביטוי ביישום התהליכים המוציאים מן הכוח אל הפועל את החזון הבית ספרי.

ראש העיר משה פדלון, ראשי אגף החינוך, נציגות משרד החינוך ונציגות ההורים ליוו את הביקור. ראש העיר סיכם: "הזכייה בפרס החינוך מעידה שבית הספר מהווה דוגמה ומופת לאיכות, לחדשנות וליצירתיות בהוראה ולהשקעה בחינוך לערכים ולמעורבות עם הקהילה וכן לשיתוף הטוב עם ההורים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר: "ברכות לבי"ס גורדון על הזכייה. זוהי עדות נוספת לרמה הגבוהה של מערכת החינוך העירונית שלנו שמובילה את התלמידים והמורים לחוויית לימוד מאתגרת ומעמיקה".

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר