צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

למה פקח מהרצליה החליט לשפוך פסולת בשטח פרטי ברעננה?

פקח איכות הסביבה מהרצליה נכנס לשטח של חקלאי ברעננה ושפך פסולת בניין. שוטרים שהגיעו לשטח ביקשו ממנו לפנות את פסולת ובמקום נוצרה מהומה

פורסם בתאריך: 20.7.17 08:56

חקלאי רענני שלח ביום שני האחרון מכתב לראש עיריית הרצליה בו ביקש להפסיק לאלתר כניסה של פקח איכות סביבה מטעם עיריית הרצליה לתחומי השטח שלו. במכתב טען החקלאי כי הפקח נכנס לשטח חקלאי השייך לשטח המוניצפלי של רעננה ומפריע לעבודתו, שופך פסולת וחוסם מעברים חקלאיים.

ביום שלישי (18.7) הזמין החקלאי משטרה, פקחים מעיריית רעננה, את יו"ר הועדה החקלאית של רעננה ואת חבר המועצה אביחי ארביב לשטח שלו, זאת לאחר שהפקח שוב חסם את אחד המעברים על ידי שפיכת פסולת בניין. השוטרים עשו בירור מול הפקח שטען כי הוא עובד באישור קצין המודיעין של הרצליה. לאחר שיחה עם קצין המודיעין הבינו השוטרים שהפקח מעולם לא קיבל אישור כזה ודרשו ממנו  לפנות את המעבר.

"אני שכרתי את השטח הזה מבעליו שהוא אדם פרטי ואני מגדל שם תפוחי אדמה ובוטנים", אומר החקלאי, "השטח נמצא בשטחים המוניצפלים של רעננה בגבול עם הרצליה. אותו פקח החליט לקחת את החוק לידיים וחסם מעברים על ידי פסולת ללא רשות ובנוסף הוא גם פוצץ לי קו מים. אחרי שקראתי לפקחים ושלחתי מכתב לראש עיריית הרצליה ועירבתי את מי שצריך פינו היום את המעבר אבל עדין יש שם פסולת שעוד נשארה".

חבר מועצת עיריית רעננה, אביחי ארביב, שהיה במקום הוסיף: "נראה לי תמוה שפקח איכות הסביבה של הרצליה שופך פסולת בניין בשטח רעננה באמתלה שמדובר באישור מבצעי של קצין המודיעין. בשיחה עם קצין המודיעין הבנו שמעולם לא ניתן אישור כזה ואסור לספק אישור כזה".

מעיריית הרצליה נמסר: "התלונה הועברה לגורמים המקצועיים בעירייה והיא תיבדק לעומקה".

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר