עגלת קניות צילום זאב שטרן

עד 2,400 שקלים למשפחה בכל פעימה: כרטיסים נטענים יחולקו למשפחות זכאיות לסיוע

את הסיוע יעניק משרד הפנים בשיתוף עם העירייה. מי שאינם זכאים יכולים להגיש בקשה שתיבחן על ידי העירייה בפיקוח משרד הפנים

פורסם בתאריך: 4.3.21 08:16

משרד הפנים, בשיתוף עיריית הרצליה, יעניק סיוע לאוכלוסיות זכאיות ברכישת מזון ומוצרים חיוניים, באופן מכובד באמצעות כרטיסים נטענים אשר יחולקו על ידי עמותת "פיתחון לב". הכרטיסים הנטענים יוענקו למשפחות הזכאיות, בהתאם להנחיות ולאמות המידה שנקבעו ואשר מפורסמות באתר האינטרנט של משרד הפנים. באמות המידה שעליהן חתם שר הפנים, נקבע כי הסיוע יוענק למקבלי הנחה בארנונה, על פי מבחן הכנסה, הזכאים להנחה בשיעור של מעל 70%, ולאזרחים ותיקים המקבלים גימלת הבטחת הכנסה, בכפוף לנתונים הקיימים במחלקות הגביה ברשויות המקומיות. כל אלה יהיו זכאים לכרטיסים הנטענים ללא צורך בהגשת בקשה. הכרטיסים ישלחו ע"י עמותת "פתחון לב" באמצעות שליח לכתובת המופיעה ברישומי הארנונה.
בנוסף, תושבים הרשומים בתעודת הזהות בהרצליה, גם אם אינם רשומים כמשלמים בארנונה, או תושבים המקבלים הנחה אחרת, רשאים להגיש בקשה לצורך בחינת זכאותם על סמך התנאים הרשומים באמות המידה. הבקשה תיבחן ע"י העירייה, בפיקוח משרד הפנים. מי שיימצא זכאי בכפוף למבחן ההכנסה שנקבע, יקבל את הכרטיסים רטרואקטיבית במקרה שיאחר את מועד חלוקתם, ובלבד שבקשתו תוגש לא יאוחר מהיום שייקבע ע"י משרד הפנים.
הכרטיסים הנטענים יחולקו בשלוש פעימות, בשלושת החודשים הקרובים. שווי כרטיס אחד לזכאי (בעל/ת משק בית ובת/בן זוגו/ה) הוא כ-300 שקלים. שווי כרטיס אחד לכל נפש נוספת במשק הבית על פי מבחני הכנסה הוא כ- 225 שקלים. שווי הכרטיס יהיה זהה בכל הפעימות, אך הדבר נתון לשינויים וכפוף למגבלת תקציב. מקסימום גובה הכרטיסים הנטענים למשק בית בכל אחת מהפעימות יעמוד על 2,400 שקלים. פרטים נוספים וטופס בקשה זמינים באתר העירוני herzliya.muni.il, לקבלת מידע פרטני ניתן לפנות למוקד אגף הכנסות בעיריית הרצליה בטלפון 09-9591601.


הצטרפו לערוץ הטלגרם של צומת השרון הרצליה


אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון הרצליה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר